APG Air Agencies Holland BV


APG Air Agencies

Maatschappij: APG Air Agencies
Adres: Flamingoweg 9 kamer 130
Postcode: 1118 EE
Plaats: Schiphol
Telefoon: 020 316 1960
Email: sales@APG-airagencies.com


Vertegenwoordiging luchtvaartmaatschappijen in Zuid Amerika, Afrika, Azië, Europa, Midden Oosten en het Verre Oosten/Australië

APG Air Agencies vertegenwoordigt de volgende airlines:

1. Aigle Azur ZI 020 - 316 1924 aigleazur@airagencies.nl

2. Air Madagascar MD 020 - 316 1927 airmadagascar@airagencies.nl

3. Avianca Brasil O6 020 – 316 1932 aviancabrasil@apg-airagencies.com

4. Cambodia Angkor Air K6 020 – 316 1917 cambodiaangkorair@apg-airagencies.com

5. Flynas XY 020 – 316 1960 flynas@apg-airagencies.com

6. Georgian Airways A9 020 - 316 1966 georgianairways@airagencies.nl

7. Hong Kong Airlines HX 020 - 316 1938 hongkongairlines@airagencies. nl

8. Hunnu Air MR 020 – 3161958 hunnuair@airagencies.nl

9. Lao Airlines QV 020 - 316 1952 laoairlines@airagencies.nl

10. Meridiana IG 020 - 316 1920 meridiana@airagencies.nl

11. PAWA Dominica 7N 020 – 316 1960 pawadominica@apg-airagencies.com

12. Philippine Airlines PR 020 - 316 1929 pal@airagencies.nl

13. Royal Brunei Airlines BI 020 - 316 1935 royalbrunei@airagencies.nl

14. Rwandair WB 020 – 3161974 rwandair@airagencies.nl

15. SBA Airlines S3 020 - 316 1950 sba@airagencies.nl

16. TAAG DT 020 – 316 1916 taag@apg-airagecies.com

17. Tunisair TU 020 - 316 1959 tunisair@airagencies.nl

18. Vietnam Airlines VN 020 – 316 1930 vietnamairlines.nl@apg-airagencies.com

Daarnaast hebben wij onze eigen ticketbalie in vertrekhal 3. Hier handelen wij ook de volgende airlines af:

1. Air Astana 020 - 316 1945

2. Tunisair TU 020 - 316 1959

3. Aeroflot 020 – 627 0561 (alleen voor non IATA Agenten)

4. El Al 020 – 316 1945 (alleen voor particulieren)

5. Georgian Airways A9 020 - 316 1966

Contact: pax@apg-airagencies.com

Voor groepsaanvragen voor onze airlines kan u mailen naar groups@airagencies.nl

 






 

Nieuws

PASRA Nieuws